Vždy viete kde Nás NÁJDETE

POZÝVAME VÁS NA KÁVU

Množstvo maklérov pracuje v teréne bez akéhokoľvek zázemia. Objavia sa dnes tu, zajtra tam. A keď vznikne problém, tak radšej nikde.

To sa vám u nás nemôže stať. Kedykoľvek nám zavolajte a dohodnite si u nás stretnutie. Uložte si do mobilu naše číslo: 0944 500 001

V diskrétnej atmosfére, pri výbornej kávičke, môžete nerušenie riešiť všetko, čo potrebujete. A kedykoľvek sa ku nám vrátiť.

Sme pre vás na adrese M. Gorkého oproti Kauflandu, len 100m od OC Galeria, kde môžete pohodlne využiť bezplatné parkovanie.
Vyhľadávanie
V ponuke je 55 nehnuteľností.

O nás

Poskytujeme profesionálne a komplexné realitné služby. Celá naša obchodná a predajná stratégia je nastavená tak, aby sme úspešne predávali. Keďže sa zameriavame výhradne na mesto Lučenec a jeho okolie, tak našim klientom a ich nehnuteľnostiam venujeme veľkú pozornosť od začiatku až do konca. Práve poznanie lokality a jej špecifík nás odlišuje od konkurencie.

Preto u nás nikto nie je sólo hráč. Sme tím. Každý robí to, čo vie najlepšie:

 

https://ponukabyvania.sk/storage/ponukabyvania.sk/files/images/makler.jpg

Maklér sa stará o svojich klientov. Dokonale pozná situáciu na realitnom trhu a svoje skúsenosti využíva vo váš prospech. Neustále mu je k dispozícii celý tím, ktorý s ním intenzívne spolupracuje.
 

https://ponukabyvania.sk/storage/ponukabyvania.sk/files/images/advokat.jpg

Zmluvy a všetky právne záležitosti vyrieši externý doktor práv  a (s)právny tím našej advokátskej kancelárie. Poskytujeme najvyššiu možnú právnu ochranu: 

https://ponukabyvania.sk/storage/ponukabyvania.sk/files/images/hypo.jpg

Hypotéku za najlepších podmienok dokáže vybaviť náš hypomaklér. Vybavili sme už stovky hypoték, vieme v tom chodiť. Preto máte získanie hypotéky u nás garantované. Ručíme za to vrátením depozitu.

Novinky a aktuality

Druhá novinka Nový design stránky pre Vašu ešte lepšiu orientáciu v našich ponukách... 
Prvá novinka Sťahujeme sa... Kráčame s dobou a preto neustále napredujeme... Preto Vás veľmi radi...